Galeria

Dni otwarte Kół Naukowych

Podczas Dnia Otwartego uczelni połączonego z Dniem Otwartym Kół Naukowych i Organizacji Studenckich. W wydarzeniu wzięło udział ponad 1300 osób, w tym ponad 700 uczniów szkół średnich.


 

Matematyka na giełdzie

W dniach 22-23 stycznia 2015 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej k. Rzeszowa odbyły się warsztaty oraz konkurs w ramach Projektu pt.: „Matematyka na giełdzie”. dofinansowanego ze Stypendium im. Lesława A. Pagi Organizatorem Projektu była Katedra Finansów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie


 

Profesjonalny inwestor

Konferencja Profesjonalny Inwestor, jako stały element w kalendarzu każdego inwestora, zbliża się wielkimi krokami. W poprzedniej edycji konferencji, we Władysławowie, spotkało się prawie 400 inwestorów, aby poszerzać swoją wiedzę i poznawać praktyczne aspekty inwestowania.

Zgodnie z życzeniem uczestników konferencji organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz członków SII wracamy do Zakopanego.


Zawód Trader – Patryk Krupinski

Patryk Krupiński zdobył wykształcenie w Luxemburgu, kraju który wiedzie prym na Starym Kontynencie w sektorach bankowym oraz finansowym. Od szesnastego roku życia zaczął zgłębiać wiedzę fachową związaną z handlem papierami wartościowymi. Od osiągnięcia pełnoletności rozpoczął aktywnie działać na rynku finansowym, gdzie pomimo młodego wieku osiąga znaczące sukcesy do dnia dzisiejszego.

Patryk miał okazję zdobywać doświadczenie w handlu z elitą niemieckich traderów, osobami które są postrzegane jako autorytety rynku giełdowego. Aktualnie w głównej mierze pozostaje spekulacyjnie zorientowanym zawodowym traderem.

Specjalizacją Patryka jest mechanika rynku, analiza techniczna oraz systemy handlowe, manualne i automatyczne.


Szkoła letnia

Staż studenta  WSIiZJ arosława Szeląga, w Dziale Pionu Rozwoju Rynku warszawskiej GPW!


 

Rotman International Trading Competition

Udział studentów w konkursie Rotman International Trading Competition i wizyta na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych


Laboratorium Finansowe

Laboratorium Finansowe Instytutu Badań i Analiz Finansowych (IBAF) to specjalistyczna sala o charakterze dealing roomu zaprojektowana i wyposażona w innowacyjny sposób mający umożliwić realizację celów edukacyjnych i naukowo-badawczych. Laboratorium jest usytuowane w Centrum Edukacji Międzynarodowej w położonym w Kielnarowej kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) z siedzibą w Rzeszowie, przy której działa Instytut. Powstanie Centrum zostało dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Rozwój Polski Wschodniej.

Leave a Reply